HABERLER

İletişim Bilgileri
Tel : 0318 638 16 97
Fax : 0318 638 14 90
info@salihseyfibilesikilac.com
BİLEŞİK İLAÇ

     Bu buluş. Sağlık sektöründe çeşitli hastalıkların iyileştirilmesi amacıyla geliştirilmiş bir ilaç ile ilgilidir.

     Dünya'da insan oğlunun karşılaştığı hastalık çeşidi gün geçtikçe artmaktadır. Bu hastalıklar içinde ayrı ayrı olmak üzere çok fazla sayıda ilaçlar kullanılmak zorunda kalınmaktadır. Bu buluşta geliştirilen bileşik ilaç, bütün ilaçların faydasını ve etkilerini bünyesinde toplamakta olup, maddi açıdan da fayda sağlamaktadır.

     Her bitkinin içinde birçok madde (drok) vardır. Bitkilerin hastalıklara karşi tedavi güçleri, kullanıldığı hastalıklar ve kullanılma biçimleri, miktarları, kimyevi birleşimleri ve bu bileşimlerin oranları değişmektedir.

     Hastanın tedavisinde bitkinin içinde bulunan maddelerin tümü rol oynamaktadır. Bitkinin içindeki maddeler kimyevi açıdan birbirinden ayrı olan maddelerdir. Birleştikleri nokta yalnız acı olmaları ve etkileridir. Acı maddeler gilikosit veya alkaloid değillerdir. Alkaloitler azotlu organik bitki tuzlarıdır. Bunlar, büyük bir grup oluştururlar ve çeşitli özellikler gösterirler. Belirli bir noktaya dek suda eriyebilirler. Alkol iginde kolayca erirler.İnsan ve hayvan vücudunda çeşitli etki gösterirler fakat genellikle merkezi sinir sisteminde etki yaparlar ve bazı olayların hızlanması veya bazı olayların yavaşlamasına neden olurlar.

     Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç, içeriğini belirten formülündeki maddelerin tıpkı REÇİNA'da olduğu gibi hazırlanması ile, son derece iltihaba duyarlı hastalıklara karşı etkili bir ilaç olarak kullanılabilmektedir. Tüm hastalıklara karşı kullanılabilir. Yan etkisi kesinlikle yoktur. Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç, iyileştirilmesi istenen hastalığa bağlı olarak hastaya;

  • MİGRENE
  • SEDEF HASTALIĞINA
  • NEFES DARLIĞINA
  • PROSTAT
  • MEME KANSERİNİN TEDAVİSİ İÇİN


. Masaj Şeklinde,
. Nefes yoluyla,
. Ağız yoluyla,
. Dübürden (makattan), veya
. Enjeksiyon (intra venoz yol ile)
olmak üzere 5 yolla uygulanabilir.

     Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaçın bir diğer özelliği de bir seansta birden çok hastalığı birden iyileştirebilmesidir. Bunun yanısıra bu buluşla geliştirilen bileşik ilaçın hasta tarafından su ile birlikte alınması gerekmez. Diğer tür ilaçlar su ile alınmaktadır.Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç suya karşı bir ilaçtır. Sudan kesinlikle uzak tutulması gereklidir.

Günümüzde Migren ağrısında kullanılan ilaçlar; Sendromigren drj - Avmiraen drj-Sibelium tb - Ergafein tb gibi ilaçlardır. Bu ilaçları kullanılan bir migren hastasının iyileştiği söylenemez. Zaman zaman ağrı artarak devam eder. Kesin tedavi sinir cerrahisi ile yapılabilen tipine göre, palyatif tedaviler, ağri kesiciler ile sağlanmakta ve antimigren omür boyu kullanılmaktadır. Oysa aynı migren hastalığının tedavisi, bu buluşla geliştirilen bileşik ilacın hastanın kafasına masaj yoluyla uygulanması ile sağlanabilmektedir. Hastanın kafasma bileşik ilaç ile masaj yapılması sonrasında hasta, migren ağrısından yatakta yatmış olsa dahi, kesinlikle 40 dakika sonra kurtulmaktadır. Hasta iyileştikten sonra hastanın kafasına muhtelif yerlerinde ve bilhassa kulak arkasında kabarcıklar oluşur. Bu kabarcıkların içinden sari renkli bir sıvı çıkar. Zaten hastaya ağrı ve acı çektiren dışarı çıkan bu sarı sıvıdır. Sarı SIVI tamamen boşalana kadar zaman zaman bileşik ilaç ile masaj yapılması uygundur. Hasta kesinlikle iyileşir. Migren tedavisi gören bir hastaya aynı zamanda hipertansiyon tedavisi de uygulanabilir. Bugün Hipertansiyon tedavisinde kullanılan ilaçlara örnek olarak Norvaks 5 ve 10 mg tb - Enavil tb - İnhibare 1 mg. 2.5 mg tb plus - sinepryl tb - Sinoterik tb - Diovan Capsul - Riloce 10 mg 20 mg plus tb - Regrenton tab - Zestoretic tb - Licipol tb - Micardis 80 mg tb gösterilebilir. Hipertansiyonda kullanılan bu ilaçlar kesin tedavi yapamamakta birlikte, hastaya büyük maddi külfet de getirmektedir. Neticede hasta felç de olabilir ya da beyin kanaması da geçirebilir. Oysa bu buluşta geliştirilen bileşik ilaç hipertansiyon hastalarına da kesin tedavi vermektedir. Aynı anda migren tedavisi yapılırken, kulak iltihabi tedavisi de yapılmış olmaktadır. Bu nedenle ayrıca kulak iltihabi tedavisinde de gerek kalmaz. Böylece bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç bir seansta birden fazla hastalığı tedavi etmektedir.

Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç, migren, hipertansiyon ve kulak iltihabi hastalıkları olan-bir hastanın kayasına masaj yolu ile uygulandığında aynı anda ve tek bir seansta,
1-migren,
2-Hipertansiyon,
3-Kulak zarı iltihabi
gibi ve insan kafasında oluşan göz tansiyonu da dahil, tüm hastalıkların tedavisi sağlanmaktadır.

Göz tansiyonu tedavisinde kullanılan bilinen ilaçlara örnek olarak Pilosed %2 ve %4 -Pilomik %2 ve %4 damla - Pilokarsol damla - Betoptic damla - Betoptic, 5 damla - Xalaton damla gibi ilaçlar örnek gösterilebilir. Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaçın uygulanması sonrasında bu tür ilaçlara ihtiyaç kalmaz.

Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç uygulandığı insanın vücudundaki bütün bölgelerde bulunan zararlı bakterileri yok eder ve insanın sıhhatli yaşamasını saplar.İlacı olmayıp fizik tedavisi ile iyileştirilmeye çalışılan bir tür kireçleme vardır. Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç, kireçlenmeyi de tedavi eder. Aynı migren tedavisinde olduğu gibi kireçli bölgeleri ve ağrıyan yerlere bileşik ilaç ile 20 dakika masaj yapılır. Eğer ki hastalık çok ilerlemiş ise ince bir tülbent giysi hasta bölgeye giydirilir. Bu buluşla geliştirilen ilaç ile giysinin üzerinden kireçlenme olan bölgeye masaj yapılır. Hasta ilaçlanan bu giysiyi 24 saat üzerinden çıkartmaz. Hasta 60 dakika içinde ağrı ve sızılarından kurtulur. 12 saatte hastanın ilaç alan yerlerinde kabarcıklar oluşur. Oluşan bu kabarcıkların içinden sarı renkli bir SIVI çıkar.Çıkan bu SIVI hastayı rahatsız eder.Çıkan sıvının çıktığı kabarcıkların kuruyan yerleri kavrulur ve büzülür. Büzülen yerlerde acı oluşur. Bu durum hastanın durumuna göre 3 gün veya daha fazla devam edebilir. Zaten kireçlenme denen bu hastalık çıkan bu SIVI ile dışarı atılmış olur. Hasta da böylece tedavi olmuş olur.

Kesin mg SR 75 mg tb - Rantudil ford retard tb - Vioxx 12.5 mg 25 mg tb. gibi ilaçların ömür boyu kullanıldığı migren, bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç ile gibi 20 dakika masaj yolu ile giderilebilmektedir. Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç ile, hasta bir insan ortalama 40 dakika sonra son derece iyileşir ve sanki öyle bir hastalık geçirmemiş gibi olur.İyileştikten sonra bütün ağrılarını unutup hiç hastalanmamış gibi kendisini iyi hisseder.

Penisilinlerle önlenebilen veya hasar yaratırsa kalp cerrahisi yoluyla kalp kapağı değiştirilerek tedavi edilmeye çalışılan kalp romatizmasında da bileşik ilaç ağızdan şurup şeklinde hastaya verilir ve böylece kalp romatizması hastalığı da iyileştirir.

Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç, kabızlığı önler, hastanın yeşil olan dışkısını normal sarı rengine getirir. Bağırsakların normal çalışmasını sağlar. 12 parmak ve mide ülserini ağızdan şurup şeklinde bir çorba kaşığı alındığı zaman iyileştirir. Mide ile ilgili olarak Roter tb -Talkcit tb - Lansor 30 kapsul - Famoser tb - Demapsazol kapsul gibi iyileştirici özelliği olan ilaçlara gerek kalmaz. Böylece ağızdan şurup şeklinde alınan bileşik ilaç kalp romatizmasını tedavi ederken, aynı zamanda da mide 12 parmak bağırsağını ve bağırsakların tedavisini de yapmiş olur.

Ömür boyu kullanılan oral spreyiler ventolin, inhaler, strroidler, teokop 100 mg. 200 mg, 300 mg tb ilaçlara gerek kalmadan nefes darlığını da bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç tek başına tedavi eder. Nefes darlığı çeken bir hasta için, bir pamuğa yeteri miktarda bileşik ilaç dökerek ağız içine yerleştirilir.İlaçlı pamuk takriben 40 dakika ağız içinde bekletilir.İlaçlı pamuk 40 dakika sonra dışarı çıkarılır. Nefes darlığı çeken hastanın o anda nefesi açılmış olup hasta kendini çok rahatlamış hisseder. Hasta kendini, sanki nefes boruları çıkartılmış yerine tıpkı soba borusu takılmış gibi hisseder. Yanında sigara içenlerden kesinlikle rahatsız olmaz ve daralmaz. Bu şekilde nefes darlığı tedavisini gören nefes darlığı hastası aynı zamanda diş iltihabi tedavisini ve yine aynı zamanda behçet hastalığı tedavisini de yapmış olur. Colchicum dispert - Ultralar 5 mg tb - Movoxol pomat -Silverdin pomat - Daflon dr gibi ilaçlara gerek kalmaz ve birden fazla hastalık türü bir arada tedavi olmuş olur. Tıbben behçet hastalığının da tedavisi kolaylaşmış olur.

Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç iktidarsızlık için de önemli bir ilaçtır.İnsan penisine sprey almadan bu bileşik ilaç sayesinde iktidarsızlık kaldırılır ve tedavi sağlanmış olur. Bileşik ilaç seks gücünü artırır, hastanın başka bir ilaç almasına yani Gmkobz tipi ilaçlara ve cerrahi tedaviye veya psikiyatrik tedaviye ihtiyaç kalmaz. Erkeğin çok güçlü olmasını sağlanır.

Temel tedavisi cerrahi olan tıpa göre 5 yıl veya 10 yıl yaşama süresi olan ve %50 üzerinde kesin sonucu ölüm olan meme kanserini ve aynca meme iltihaplanmasını da bileşik ilaç ile tedavi etmek mümkündür. 10 cm olan bir meme iltihabını ve içindeki uru bir veya birkaç seansta yok eder.Hasta çok acı çekmis de olsa, 50 dakikadan sonra acıları diner. Hasta iyileşmeye doğru gider. Bir hafta içinde iyileşip sıhhatine kavuşur. Arimideks tb - Nolvadeks bt - Tamoxifen tb - Taxol - ilaçlarına gerek kalmadan iltihaplar giderilir, hasta tekrar sıhhatine kavuşur.

Tek ve temel tedavisi cerrahi olan prosttart hastalığı bileşik ilaç ile 3-5 seansta iyileştirilir. Günde 6-7 sefer geceleri yatağından kalkıp idrar boşaltmak için tuvalete giden, bir damla su içse bile perişanlaşan bir prosttart hastasının penisine, testislerine, kıç deliğine ve belinin ince yerlerine bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç ile masaj yapıldığında ve bu masaj en az 5 seans uygulandığında, ikinci seanstan itibaren hasta iyileşmeye başlar. En az 5 seans devam edilmesi zorunludur. Seanslar uygulanırken hastanın testislerinde ve baçak aralarında kabarcıklar oluşur. Bu kabarcıkların içerisi sarı renkli SIVI ile dolar. Bu kabarcıklar kendiliğinden patlayıp sarı sıvı dışarı çıktıkça hasta en çok 1 hafta içinde iyileşir. Bir daha da aynı hastalığa yakalanmaz. Oradan çıkan sarı renkli sıvı, zaten hastalığı yapan sıvıdır. Vücutta biriken bu SIVI insanın zayif bir aında üreye geçer. O da kanserdir.

Bu buluşla geliştirilen bileşik ilaç kesin tedavisi olmayıp, immiinsupressif ilaçlar kullanılarak tedavi edilmeye çalışılan sedef hastalığını da iyileştirmektedir. Sedef hastalığına yakalanmış bir hastanın yaralı dokularına bir pamuğa dökelen bileşik ilaç sürülür ve pansuman yapılır. Bu uygulama günde 1 kere yapılır ve 2 günde 1 kere tekrarlanır. Hastanın durumuna göre 3 günde 1 defa da uygulanabilir. Hasta kişinin durumuna göre eğer hastalık bütün vücut bölgesine yayılmışsa çok hırçınlaşmış ise 3 günde bir pansuman yapmalıdır. Zira hastanın sinil uçları açıktır. Vücudun tamamınada aynı anda pansuman uygulamamak gerekir.Vücudun bir kısmını iyileştirip, bir ay gibi ara verip sonra diğer bir kısmı bileşik ilaç ile pansuma tabi tutulmalı, en az bir ay daha ara verilmelidir. Zaten ilaçlanan kısım bir ayda dökülecektir. Duruma göre 7 ve 10 defa pansuman yapması gerekebilir. Eğer hastalık inatlaşırsa birkaç seans ilave yapılabilir. Eğer ki sedefli kişi hastalığı vücutta az bir bölgede ise bu durumda hergün bir defa pansuman yapılmalıdır. 7 ve 10 defada yetebilir. Günde 1 defa olmak üzere ilaç uygulandığında zaten 1 hafta sonra yaralı yerler yılan kabuğu gibi soyulacak ve süratle iyileşecektir. iyi olan yara yerlerinde de hafif bir kızarıklık oluşur. Zaman içinde de bu kızarıklıklar da gider. Hasta eski durumunu alır ve sıhhatine kavuşmuş olur.

Tıbben tedavisi olmayan, korunma yöntemi de bilinmeyen ve halk arasında nezle ve grip adı verilen hastalıklar da, bu buluşla geliştirilen bileşik ilacın bir pamuğa dökülüp burun deliğine nefes alabilecek şekilde konulması sonrasında, ilk 15 dakikada akıntı ve hapşırık durur.Diğer 15 dakikada da nezle giderilir. ilaçlı pamuk yarım saat sonra burun deliğinden çıkarılabilir. Hasta kişi burundan gelen akıntının gırtlak deliğinden boğazına gittiğini ve böylece nezle gripten kurtulmuş olduğunu hisseder. Bu uygulamanın günde 3 kez yapılmasında yarar vardır. Hasta ikinci gün normal sağlığına kavuşur ve iyileşir.

.